Star Wars Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars Universe

Бъдете Клонинг, Джедай или какъвто искате и го развийте! Станете Калнцер на собствена Федерация или създайте свои клонинги! Това е SWUniverse!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мисията на Емоционалния

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Еmotional

Еmotional


Брой мнения : 51

Мисията на Емоционалния Empty
ПисанеЗаглавие: Мисията на Емоционалния   Мисията на Емоционалния Icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 5:42 pm

Джедая и придружаващия го клонинг се озоваха на това място доста бързичко,сега Емоционалния чакаше нови заповеди и място където да кацнат.
Върнете се в началото Go down
CT62
Moderator
Moderator
CT62


Брой мнения : 114

Мисията на Емоционалния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Емоционалния   Мисията на Емоционалния Icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 5:47 pm

Тук беше Капитан Джо-окото.Казват му така защото като си набележи някоя цел е само негова.
Джо-окото престъпи напреде и задате следния въпрос на кадета:
- Кадед!Кажи си името!
Върнете се в началото Go down
https://swuniverse.bulgarianforum.net/
Еmotional

Еmotional


Брой мнения : 51

Мисията на Емоционалния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Емоционалния   Мисията на Емоционалния Icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 5:50 pm

-Съжелявам сър,но не мисля да отговоря на този ваш въпрос.-Кадета стоеше в бойна позиция,защото все пак не беше идвал тук преди и не знаеше какво да очаква и кой беше приятел,кой беше враг-бе най-интересния въпрос.
Върнете се в началото Go down
CT62
Moderator
Moderator
CT62


Брой мнения : 114

Мисията на Емоционалния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Емоционалния   Мисията на Емоционалния Icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 5:52 pm

Джо много се изнерви и каза:
- Нещастен КАДЕТ ТАКАВ! ЩЕ ИЗПЪЛНЯВАШ ТОВА КОЕТО ТИ КАЗВАМ!АЗ СЪМ КАПИТАН, А ТИ СИ КАДЕТ ЩЕ ИЗПЪЛНЯВАШ ЗАПОВЕДИТЕ МИ ИЛИ ЩЕ ОТИДЕШ ПРАВО В ВОЕНИЯ ЗАТВОР!
Той мразеше много някой да му преговаря.И беше хвърлил око и на този!
Върнете се в началото Go down
https://swuniverse.bulgarianforum.net/
Еmotional

Еmotional


Брой мнения : 51

Мисията на Емоционалния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Емоционалния   Мисията на Емоционалния Icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 5:54 pm

-Всеки може да заплашва,сър!Но не всеки приема заплахите!-думите на кадетата звучаха доста заплашително,като ръката му стоеше на оръжието в случай,че се наложи да го извади набързо:
-Казвам се Емоционалния.
Върнете се в началото Go down
CT62
Moderator
Moderator
CT62


Брой мнения : 114

Мисията на Емоционалния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Емоционалния   Мисията на Емоционалния Icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 5:56 pm

- АЗ КАКВО ТИ КАЗАХ НА ТЕБЕ НЯМА ДА МИ ПРЕГОВАРЯШ!
Удари го толкова бързо, че Емоционален нямаше време да рейгира.
Върнете се в началото Go down
https://swuniverse.bulgarianforum.net/
Еmotional

Еmotional


Брой мнения : 51

Мисията на Емоционалния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Емоционалния   Мисията на Емоционалния Icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 5:58 pm

Емоционалния въобще не осъзнаваше какво е страха,така че определено не му беше достатъчен този удар за да му се покаже,че няма право да преговаря на капитан:
-И цял ден ще си губим деня с глупости ли,сър?
Върнете се в началото Go down
CT62
Moderator
Moderator
CT62


Брой мнения : 114

Мисията на Емоционалния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Емоционалния   Мисията на Емоционалния Icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 6:03 pm

- Не цял ден, а докато се научиш да не ми ПРЕГОВАРЯШ!Виждаш ли онзи ето там това е Джоузеф, беше като тбе даже и по-опасен от тебе но го научих аз!Когато съм бил кадет като тебе момко съм ИЗПЪЛНЯВАЛ, разбра ли!?
Не след дълго дойде и Оби-Уан Кеноби и каза на кпитана следното:
- Капитане дочух диалога ви.Оставете го, той е още кадет.
Капитана се смири и каза:
- Да генерале.
И тръгна с екипа си в съблекалнията да се подготвят за следващата мисия.
Върнете се в началото Go down
https://swuniverse.bulgarianforum.net/
Еmotional

Еmotional


Брой мнения : 51

Мисията на Емоционалния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Емоционалния   Мисията на Емоционалния Icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 7:27 pm

-Никой не може да ме учи,сър!-викна кадета след капитана,като се зачуди дали трябваше да проследи отиващата групичка в съблекалнята или пък да останеше на мястото си с Мастър Джедая.
Върнете се в началото Go down
CT62
Moderator
Moderator
CT62


Брой мнения : 114

Мисията на Емоционалния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Емоционалния   Мисията на Емоционалния Icon_minitimeСъб Окт 09, 2010 7:35 pm

- Овладей се Емоционален!Тръгваме към Корусант да се срещнем с Анакин ученика ми.
И те влязли в кораба и тръгнали.
Върнете се в началото Go down
https://swuniverse.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Мисията на Емоционалния Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисията на Емоционалния   Мисията на Емоционалния Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисията на Емоционалния
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мисията на Емоционалния 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Star Wars Universe :: Планети :: Пантора-
Идете на: